Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Was na 21. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS – Szczecin 2023, który odbędzie się w Instytucie Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Szczecińskiego. Festiwal ten to wyjątkowa okazja do obejrzenia premierowych pokazów oraz spotkania ze znanymi twórcami filmów dokumentalnych.

W 2023 roku festiwal odwiedzi prawie czterdzieści miejscowości w Polsce 🇵🇱, a jednym z przystanków jest Szczecin. Darmowe bilety na seanse można pobrać na miejscu. Zapraszamy Was do sali 155, sali 194 i sali 178 na Campusie Krakowska , gdzie festiwal rozpocznie się 10 maja 2023 (środa).

Na festiwalu będzie można zobaczyć takie filmy jak:
  • „Ukraina na tropie zbrodni” (reż. Marie-Laure Widmer Baggiolini, prod. Szwajcaria 2022),
  • „Zakaz filmowania” (reż. Knutte Wester, prod. Szwecja 2021),
  • „Duchy Morii” (reż. Michael Graversen, Florian Elabdi, prod. Dania 2022), oraz wiele innych ciekawych tytułów.

Pełny program wydarzenia znajdziecie poniżej. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 21. Objazdowym Festiwalu Filmowym WATCH DOCS – Szczecin 2023!

Darmowe bilety na seanse pobierzecie TUTAJ.