Z wielką radością informujemy, że dr hab. prof US Renata Podgórzańska została ekspertką Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA) w dyscyplinie nauki o polityce i administracji!!! To oznacza, że będzie oceniać jakość kształcenia na uczelniach publicznych i niepublicznych!

PKA- czyli Polska Komisja Akredytacyjna jest niezależną instytucją działającą na rzecz zapewniania i doskonalenia jakości kształcenia. Podstawowymi celami działań Komisji są: dbałość o spełnianie standardów jakościowych przyjętych dla szkolnictwa wyższego, nawiązujących do najlepszych wzorców obowiązujących w europejskiej i globalnej przestrzeni edukacyjnej, oraz wspieranie uczelni publicznych i niepublicznych w procesie doskonalenia jakości kształcenia a także budowania kultury jakości.