Podczas dzisiejszej Rady Dydaktycznej Wydziału Nauk Społecznych dyrektor Prof. US Dorota Rdzanek odebrała z rąk pani dziekan Certyfikat „Studia z przyszłością 2024” oraz certyfikat „Laur Pracodawców” przyznany kierunkowi  Management Instytucji Publicznych i Public Relations (1 stopień).

Certyfikaty przyznano w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków „Studia z Przyszłością” wskutek pozytywnej oceny jednostki, przeprowadzonej w imieniu Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencji Kreatywnej PRC.

Konkurs „Studia z Przyszłością” służy wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych i wartościowych kierunków/ programów studiów na polskich uczelniach.