Już 14 grudnia 2023 r. w godz. 09:00-14:00 (Szczecin, Polska) | 10:00-15:00 (Kijów, Ukraina)- na platformie ZOOM odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Doświadczenia w Zwalczaniu Korupcji w Polsce i Ukrainie”, główni organizatorzy: Instytut Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Zaporoski Uniwersytet Narodowy.

Oficjalne otwarcie (9:00-9:30) Hennadii Vasylchuk – prorektor ds. badań naukowych Zaporoskiego Uniwersytetu Narodowego Volodymyr Zhuravel – przewodniczący Narodowej Akademii Nauk Prawnych Ukrainy Dmytro Łuczenko – prorektor ds. badań naukowych na Narodowym Uniwersytecie Prawa im. Jarosława Mądrego Renata Podgórzańska – Prorektor ds. kształcenia Uniwersytetu Szczecińskiego Tomasz Czapiewski – Dyrektor Instytutu Nauk Politycznych i Bezpieczeństwa Uniwersytetu Szczecińskiego.

Program Konferencji

Link do udziału w konferencji 2Zz09 (kod:12345)