Studenci Bezpieczeństwa Narodowego gościli w murach Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie.
Wizyta odbyła się w ramach zajęć teoretycznych oraz praktycznych z przedmiotu: Techniki Interwencyjne dla studentów 3 roku pierwszego stopnia BN.

Każdego roku studenci z naszego instytutu mają okazję poznać charakter służby policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, jak również rodzaj wyposażenia indywidualnego policjanta, sprzętu policyjnego oraz zadań jakie ten oddział każdego dnia realizuje.
W tym roku wizyta była dodatkowo wzbogacona o możliwość zaprezentowania studentom ćwiczeń policjantów, którzy doskonalą techniki interwencyjne. Omówione zostały metody, przypadki oraz cele stosowania technik interwencyjnych.
Opiekunem wizyty był prowadzący ćwiczenia mgr Piotr Miedziński.